ЗВЕДЕНИЙ ОБЛІК УСПІШНОСТІ ЛЮБЕЦЬКОГО ОПОРНОГО ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ ЗА І СЕМЕСТР 2020– 2021 навчального року.
Класи | Закінчило І семестр всього здобувачів освіти | Закінчило І сем.на 7-12 балів | Закінчило І сем. на 4-6 балів | Закінчило І сем. на 1-3 бали | Закінчило І сем. на 10-12 балів |
1 | 17 | ||||
2 | 16 | ||||
3 | 9 | ||||
4 | 24 | 10 | - | - | 5 |
5 | 17 | 5 | - | - | 1 |
6 | 27 | 8 | - | - | 3 |
7 | 24 | 4 | - | - | - |
8 | 22 | 7 | - | - | - |
9 | 18 | 3 | - | - | 1 |
10 | 15 | 5 | - | - | 2 |
11 | 13 | 1 | - | - | - |
. | |||||
ВСЬОГО: | 202 | 43 | 12 |
Робота з обдарованими та здібними учнями
2019-20 навчальний рік
Здобувачі освіти закладу брали участь у І-ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.
22 учні були рекомендовані для участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.
Результати участі
Всього учасників – 22
Призових місць отримали 7 учнів закладу
Звіт про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів та результати участі здобувачів освіти
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 н.р.
№ з/п | Назва предмету | Клас (ко- жен клас окремо) | Заг. К.б. | К-ть Уч. | Переможець ( І місце) Прізвище, ім’я, по- батькові | Дата народжен ня (число, місяць, рік) | ПІБ учителя | Результати ІІ етапу | ||
1. | Укр. мова та література | 8 | 30 | 3 | Блоха Анастасія Валентинівна | 19.11. 2005 | Сердюк Віра Миколаївна | IV місце | ||
9 | 35 | 4 | Атрощенко Кристіна Андріївна | 15.04. 2005 | Бендик Тетяна Миколаївна | IV місце | ||||
7 | 30 | 3 | Жир Анна Миколаївна | 24.09. 2006 | Сердюк Віра Миколаївна | IV місце | ||||
2 | Математика | 6 | 20 | 2 | Бойко Олексій Олексійович Калівошко Кирил Олексійович | 02.12.2007 23.04.2008 | Жир Наталія Олексіївна | IV- Vмісце IV- Vмісце | ||
7 | 20 | 2 | Жир Анна Миколаївна | 24.09. 2006 | Жир Наталія Олексіївна | I місце Диплом Іступеня | ||||
8 | 30 | 3 | Блоха Анастасія Валентинівна | 19.11. 2005 | Крачковська Лариса Вікторівна | VІ місце | ||||
9 | 35 | 3 | Волчаніна Дарія Андріївна | 29.03. 2005 | Жир Наталія Олексіївна | IV місце | ||||
3 | Історія | 9 | 40 | 3 | Пилипенко Богдан Юрійович | 05.11. 2005 | Мещенинець Наталія Андріївна | IV місце | ||
10 | 50 | 2 | Шульга Ольга | 08.09. 2004 | Семешко Володимир Федорович | IІ місце | ||||
4 | Біологія | 8 | 30 | 4 | Пилипенко Олексій Євгенійович | 23.09.2005 | Семешко Зінаїда Миколаївна | V місце | ||
9 | 30 | 4 | Атрощенко Кристіна Андріївна | 15.04. 2005 | Семешко Зінаїда Миколаївна | I місце Диплом Іступеня | ||||
5 | Правознавство | 9 | 40 | 2 | Волчаніна Дарія Андріївна | 29.03. 2005 | Мещенинець Наталія Андріївна | IІІ місце Диплом ІІІ ступеня | ||
6 | Англій ська мова | 8 | 50 | 2 | Денисенко Євгеній Миколайович | 12.05. 2006 | Голобурда Марія Олександрівна | VІ місце | ||
9 | 50 | 2 | Атрощенко Кристіна Андріївна | 15.04. 2005 | Голобурда Марія Олександрівна | IІ місце Диплом ІІ ступеня | ||||
7 | Географія | 8 | 45 | 2 | Блоха Анастасія Валентинівна | 19.11. 2005 | Гусар Наталія Миколаївна | V місце | ||
9 | 45 | 2 | Волчаніна Дарія Андріївна | 29.03. 2005 | Гусар Наталія Миколаївна | VІІ місце | ||||
10 | 45 | 2 | Чорний Олександр Вікторович | 28.12.2003 | Гусар Наталія Миколаївна | IІІ місце Диплом ІІІ ступеня | ||||
11 | 50 | 2 | Швець Владислав Вячеславович | 27.09. 2002 | Гусар Наталія Миколаївна | IІІ місце Диплом ІІІ ступеня | ||||
8 | Інформаційні технології | 10 | 50 | 3 | Чорний Олександр Вікторович | 28.12.2003 | Крачковська Лариса Вікторівна | V місце | ||
11 | 50 | 2 | Швець Владислав Вячеславович | 27.09. 2002 | Крачковська Лариса Вікторівна | IІІ місце | ||||
9 | Російська мова | 9 | 45 | 4 | Гопаченко Станіслав Володимирович | 09.09.2005 | Баглей Мілена Володимирівна | VІІ місце | ||
МАН
учасників – 2.
На обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН учениця 9 класу Атрощенко К. захищала роботу та має диплом ІІІ ступеня (секція історія України; тема роботи «Антиалкогольна компанія на Ріпкинщині 1985-1987р.р.»).
Волчаніна Д. була учасником на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція історичне краєзнавство; тема роботи «Долі любечанок у роки Другої світової війни»).
Конкурс імені П.Яцика: учасників – 5 учнів (на ІІ етапі ).
Конкурс імені Т.Г.Шевченка: учасників – 3 учні (на ІІ етапі); призерів-3учні.
(Жир Анна Миколаївна ІІ місце; Блоха Анастасія Валентинівна ІІІ місце; Атрощенко Крістіна Андріївна І місце)
Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» (напрям «Із батьківської криниці» (лауреат обласного етапу Бурмака Анастасія 9 клас).
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об,єднаймося ж, брати мої!» (учасник Пилипенко Б. 9 клас).
Коментарi