Здобувачі освіти 10-11 класів навчаються за навчальними планами відповідно до Державного стандарту (затвердженого Постановою КМУ за № 1392 від 23.11.11р.)

Типовий навчальний план для 10-11 класів розроблено відповідно до Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. № 1392, з метою його впровадження у частині повної загальної середньої освіти з 01.09.2018 р.

Навчальний план для старшої профільної школи складено на підставі Типової освітньої програми, затвердженої наказом МОН України від20.04.2018 р. № 408 з урахуванням вибору учнів та очікувань батьків. Він має основні модулі:

Базовий модуль— фундаментальний. Цеобов'язкові для всіх предмети,що вивчаються не поглиблено, а на рівні стандарту.

Обов’язковий модуль— це профільні предмети, які вивчаються на рівні, який потрібен для вступу до ЗВО. Педрадою закладу, зважаючи на можливості кадрового забезпечення та наявної матеріально-технічної бази, затверджено 1 профіль навчання на 2020/2021 н.р.- суспільно-гуманітарний (українська мова та українська література – по 4 години на тиждень, історія України - по 3 години на тиждень у 10 та 11 класах).

Модуль вибірково-обов’язкових предметів (ВОП). За бажанням учнів обрано 2 предмети із поданих: «Інформатика», «Технології». Для їх вивчення відводиться два роки. Вчителі обирають та пропонують певні модулі навчального матеріалу, враховуючи регіональні особливості та матеріально-технічну базу закладу.

Варіативна складова навчального плану визначена з урахуванням особливості організації освітнього процесу та індивідуальних освітніх потреб учнів та використовується на підсилення предметів інваріантної складової, запровадження курсів за вибором, що розширюють світоглядне спрямування.

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.