Учителі початкових класів

Тетяна Миколаївна Пилипенко – учитель початкових класів (1 клас), вища кваліфікаційна категорія

Ніна Григорівна Падун - учитель початкових класів (2 клас), кваліфікаційна категорія – вища,

педагогічне звання – старший вчитель

Тетяна Іванівна Сердюк – учитель початкових класів (3 клас), кваліфікаційна категорія – вища,

педагогічне звання – старший вчитель

Шерепо Марія Миколаївна - учитель початкових класів (4 клас), кваліфікаційна категорія – вища,

педагогічне звання – старший вчитель

Наталія Іванівна Ковшун – вихователь групи продовженого дня (1-3 класи), кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель

Наталія Сергіївна Жир - вихователь групи продовженого дня (2-4 класи),

учитель – спеціаліст

Учителі суспільно-гуманітарного напряму

Сердюк Віра Миколаївна – учитель української мови та літератури

І кваліфікаційної категорії.

Тетяна Миколаївна Бендик – учитель української мови та літератури

вищої кваліфікаційної категорії

Мілена Володимирівна Баглей – учитель російської мови

І кваліфікаційної категорії.

Леся Федорівна Клімошенко – учитель зарубіжної літератури

ІІ кваліфікаційної категорії.

Наталія Андріївна Мещенинець – учитель історії та правознавства

вищої кваліфікаційної категорії,

педагогічне звання – старший вчитель

Володимир Федорович Семешко – учитель історії та громадянської освіти,

вищої кваліфікаційної категорії,

педагогічне звання – старший вчитель

Ірина Борисівна Баглій – учитель історії вищої кваліфікаційної категорії

Учитель іноземної мови

Марія Олександрівна Голобурда – учитель англійської мови

ІІ кваліфікаційної категорії.

Учителі природничо-математичного напряму

Наталія Миколаївна Гусар – учитель географії, природознавства, біології та екології

вищої кваліфікаційної категорії

Зінаїда Миколаївна Семешко – учитель хімії, біології та екології

вищої кваліфікаційної категорії

Лариса Вікторівна Крачковська – учитель математики та інформатики

вищої кваліфікаційної категорії.

Наталія Олексіївна Жир – учитель математики та інформатики ІІ кваліфікаційної категорії

Оксана Миколаївна Мартиненко – вчитель фізики, астрономії І кваліфікаційної категорії

Учителі художньо-естетичних дисциплін

Надія Михайлівна Богуш – учитель образотворчого мистецтва та мистецтва

вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

Наталія Сергіївна Жир – учитель музичного мистецтва, учитель – спеціаліст

Учителі трудового навчання та технологій

Галина Михайлівна Шаповал – учитель трудового навчання та технологій,

вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Юрій Григорович Пилипенко – учитель трудового навчання, вищої кваліфікаційної категорії.

Учителі фізичної культури, основ здоров’я та захисту України

Василь Васильович Трихліб – учитель фізичної культури та захисту України

вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

Леся Федорівна Клімошенко – учитель основ здоров’я ІІ кваліфікаційної категорії

Керівник військово-патріотичного гуртка

Василь Васильович Трихліб – учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

Асистенти учителя

Зінаїда Костянтинівна Жаба – асистент учителя

Євгеній Григорович Пилипенко – асистент учителя

Віра Миколаївна Сердюк - асистент учителя

Надія Михайлівна Богуш - асистент учителя

Соціально-психологічна служба закладу

Наталія Андріївна Мещенинець – практичний психолог закладу

Ганна Миколаївна Гроссу – соціальний педагог

Ольга Анатоліївна Блоха – педагог-організатор

Васильєва Вікторія Валентинівна – бібліотекар закладу

Лідія Василівна Звонок - медична сестра

Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.