ЗВЕДЕНИЙ ОБЛІК УСПІШНОСТІ ЛЮБЕЦЬКОГО ОПОРНОГО ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ ЗА І СЕМЕСТР 2020– 2021 навчального року.

Класи Закінчило І семестр всього здобувачів освіти Закінчило І сем.на 7-12 балів Закінчило І сем. на 4-6 балів Закінчило І сем. на 1-3 бали Закінчило І сем. на 10-12 балів
1 17
2 16
3 9
4 24 10 - - 5
5 17 5 - - 1
6 27 8 - - 3
7 24 4 - - -
8 22 7 - - -
9 18 3 - - 1
10 15 5 - - 2
11 13 1 - - -
.
ВСЬОГО: 202 43 12

Робота з обдарованими та здібними учнями

2019-20 навчальний рік

Здобувачі освіти закладу брали участь у І-ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

22 учні були рекомендовані для участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

Результати участі

Всього учасників – 22

Призових місць отримали 7 учнів закладу

Звіт про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів та результати участі здобувачів освіти

у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 н.р.

№ з/п Назва предмету Клас (ко- жен клас окремо) Заг. К.б. К-ть Уч. Переможець ( І місце) Прізвище, ім’я, по- батькові Дата народжен ня (число, місяць, рік) ПІБ учителя Результати ІІ етапу
1. Укр. мова та література 8 30 3 Блоха Анастасія Валентинівна 19.11. 2005 Сердюк Віра Миколаївна IV місце
9 35 4 Атрощенко Кристіна Андріївна 15.04. 2005 Бендик Тетяна Миколаївна IV місце
7 30 3 Жир Анна Миколаївна 24.09. 2006 Сердюк Віра Миколаївна IV місце
2 Математика 6 20 2 Бойко Олексій Олексійович Калівошко Кирил Олексійович 02.12.2007 23.04.2008 Жир Наталія Олексіївна IV- Vмісце IV- Vмісце
7 20 2 Жир Анна Миколаївна 24.09. 2006 Жир Наталія Олексіївна I місце Диплом Іступеня
8 30 3 Блоха Анастасія Валентинівна 19.11. 2005 Крачковська Лариса Вікторівна VІ місце
9 35 3 Волчаніна Дарія Андріївна 29.03. 2005 Жир Наталія Олексіївна IV місце
3 Історія 9 40 3 Пилипенко Богдан Юрійович 05.11. 2005 Мещенинець Наталія Андріївна IV місце
10 50 2 Шульга Ольга 08.09. 2004 Семешко Володимир Федорович IІ місце
4 Біологія 8 30 4 Пилипенко Олексій Євгенійович 23.09.2005 Семешко Зінаїда Миколаївна V місце
9 30 4 Атрощенко Кристіна Андріївна 15.04. 2005 Семешко Зінаїда Миколаївна I місце Диплом Іступеня
5 Правознавство 9 40 2 Волчаніна Дарія Андріївна 29.03. 2005 Мещенинець Наталія Андріївна IІІ місце Диплом ІІІ ступеня
6 Англій ська мова 8 50 2 Денисенко Євгеній Миколайович 12.05. 2006 Голобурда Марія Олександрівна VІ місце
9 50 2 Атрощенко Кристіна Андріївна 15.04. 2005 Голобурда Марія Олександрівна IІ місце Диплом ІІ ступеня
7 Географія 8 45 2 Блоха Анастасія Валентинівна 19.11. 2005 Гусар Наталія Миколаївна V місце
9 45 2 Волчаніна Дарія Андріївна 29.03. 2005 Гусар Наталія Миколаївна VІІ місце
10 45 2 Чорний Олександр Вікторович 28.12.2003 Гусар Наталія Миколаївна IІІ місце Диплом ІІІ ступеня
11 50 2 Швець Владислав Вячеславович 27.09. 2002 Гусар Наталія Миколаївна IІІ місце Диплом ІІІ ступеня
8 Інформаційні технології 10 50 3 Чорний Олександр Вікторович 28.12.2003 Крачковська Лариса Вікторівна V місце
11 50 2 Швець Владислав Вячеславович 27.09. 2002 Крачковська Лариса Вікторівна IІІ місце
9 Російська мова 9 45 4 Гопаченко Станіслав Володимирович 09.09.2005 Баглей Мілена Володимирівна VІІ місце

МАН

учасників – 2.

На обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН учениця 9 класу Атрощенко К. захищала роботу та має диплом ІІІ ступеня (секція історія України; тема роботи «Антиалкогольна компанія на Ріпкинщині 1985-1987р.р.»).

Волчаніна Д. була учасником на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція історичне краєзнавство; тема роботи «Долі любечанок у роки Другої світової війни»).

Конкурс імені П.Яцика: учасників – 5 учнів (на ІІ етапі ).

Конкурс імені Т.Г.Шевченка: учасників – 3 учні (на ІІ етапі); призерів-3учні.

(Жир Анна Миколаївна ІІ місце; Блоха Анастасія Валентинівна ІІІ місце; Атрощенко Крістіна Андріївна І місце)

Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» (напрям «Із батьківської криниці» (лауреат обласного етапу Бурмака Анастасія 9 клас).

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об,єднаймося ж, брати мої!» (учасник Пилипенко Б. 9 клас).

Кiлькiсть переглядiв: 22

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.